Milé čarodějky,  opět přichází čas našich rejů a dovádění. Opět je třeba odložit naše nepěkné lidské podoby, nastartovat košťata,oprášit nádherné róby a s nápaditými frizúrami na našich úžasných čarodějnických kebulích vyletět nad haberskou náves.

Sejdeme se ve čtvrtek, poslední den aprílový v půl sedmé u haberské čekárny. Poté na haberské návsi pobavíme sebe, naše sousedy a hlavně náš  čarodějnický potěr, se kterým si zahrajeme rozličné hry. Tak přileťte J.

( snad nebude pršet 😉 )

 

…a nepršelo…..a tak přeci jen pár vyšňořených čarodějnic na slet přilétlo. A na haberskou náves zavítal čarodějnický  i lidský potěr, zvědavý na kejkle, které se tu budou dít. Kejkle si my, rozumné čarodějky, necháme na jindy. Teď raději onen potěr potěšíme nějakou tou soutěží a hrou. A tak prďolata krmila křivozubou čarodějku, přecházela bažinu, lovila myši, házela kroužkem i míčkem, obcházela oheň v žebříku, trénovala nádech….. a kdo ví co ještě. Přeci jen mi je už nějakých párset let a paměť už tak neslouží. Ale nelze zapomenout okamžik, kdy děti do svých hrátek zapojily tatínky, strejčky, dědečky a dokonce i babičku a tetičku. Jízda s kolečkem byla teprve tou pořádnou čarodějnickou vřavou. Za každý úkol si děti vysloužily nějakou malou odměnu a tak s nadcházejícím večerem odcházely spát unavené, zašpiněné, doufejme že i spokojené a taky malinko přeslazené. A trošičku doufám, že se jim o nás zdály krásné sny a že se těší na příští rok, kdy nás určitě přiletí víc. No a teď můžou začít ony kejkle 😉

 

 

Barča