Každý rok se snažíme zpestřit tak trošku okurkovou, motorkářskou, zimní sezónu čímkoliv. Mimo jiných akcí je pravidelně zařazen kulečníkový turnaj. Letos ho Pepa, s troškou nostalgie, nazval ,,Vzpomínkou na Jirku Birešů“.
A tak se sešlo opět skoro celé Habří aby se účastnilo, či alespoň sledovalo mač, při kterém padají koule, ostrá slova, trocha emocí, dobrá nálada, nálada méně dobrá (to když zrovna koule nepadají podle naplánovaného scénaře).
Letošní slavnostní rozstřel dostala na hrb Slávka Birešů a i přes slzy v očích ho dala. A pak se prostě jen hrálo, jedlo (téměř každý přinesl něco dobrého), diskutovalo o pravidlech, o smůle či štěstí, o kvalitě různých tág, o tom, že je ten stůl určitě nakřivo, protože ,,takhle blbě bych to přeci nezahrál 🙁 !!“.
Během turnaje proběhlo i vyhlášení v celoročním karetním souboji. Po spočítání, zprůměrování, vyhlášení výsledků jsme přišli na to, že se ve filkách výrazně vyhrát či prohrát ani snad nedá. Tak nějak člověk jednou vyhraje, jednou prohraje a v cíli je téměř na nule.
A pak bylo dohráno, vítěz jasný, je skoro zbytečné ho tady uvádět….No tak dobře Dane, no!!..Napíšu to!..
Prostě, vyhrál Dan. Ale to fakt není důležitý, hlavně, že se furt něco děje 🙂 .

[Not a valid template]

Barča