Zima je na houby, nedá se jezdit 🙁  (tedy enduráři to netvrdí, ale ti nejsou normální).   A tak si musíme najít na vyblbnutí něco jiného. Letos začal rok docela silnými mrazy a krásně zamrznutým rybníkem. Takže vyměnit dvě kola za dvě brusle a šup na led. Nakonec i na to ježdění došlo. Muf se zamračeným výrazem sledoval, jak se mu střídáme v sedle jeho čtyřkolky.

[Not a valid template]

A aby to nebylo jen o sportu, tak jsme uspořádali lampiónový průvod po Habří, došli k Brčálníku za vsí a tam zavěsili lampióny nad led. A pak přišlo to nejlepší. Večerní bruslení v oblečení z první poloviny minulého století. A že se lidi dokážou vymódit a vyblbnout 🙂 . Siskinka si na tu taškařici pořídila dokonce nový klobouk s ovocem a na konci večera měla už jen nový klobouk se šťopkami od vína a slupkou z banánu.  Jó, zase jedna vydařená akce.

[Not a valid template]

Barča

Letošní zima nám přála a tak jsme mohli znovu vyrazit na bruslení. Byl krásný slunečný den – neděle 18.1. Muf opět řádil na čtyřkolce a někteří odvážlivci se jím nechali tahat na laně na saních či bruslích. Na bruslích jsme pak přejeli přes rybník 2x sem a tam, kluci se pokoušeli baletit, popíjeli jsme svařáček a Baruška náhle trošku ztratila balanc (nevím kolik měla svařáku nebo jestli jí už tak moc bolely nohy) a zřítila se k zemi společně s Láďou, div že ho nezlila vínem. Chytil nás všechny asi pětiminutový záchvat smíchu. Byl to fajný den.

Hanka

[Not a valid template]