Do Křišťanovic se sjíždíme už v pátek. Jedeme se siskinem společně s Haberáky. Scházíme se zde s prvními natěšenci na náš motosraz. Sedíme a probíráme veledůležité věci ze života. Cccenda si tu podává „naše“ mlaďochy Icinga a fallena – rozdávají si to v páce, hrajou maso. Je tu už také Horneťák, Jitka, Bubák, Barča, Dan, Alex, Blixx, Petie, Včelka, Bentley, rodinka Scadyho, Kačka, Zdeněk, luffa, Srdjan, Boš, Bagyš, Hok s Martinou, Merlin a Míra???, muf, Marxx…možná, že jsem na někoho zapomněla, ale je to skoro vše. Na páteční večer myslím, že to byla slušná účast.

[Not a valid template]

Letošní sraz na vyjížďku není naplánován na hlavním náměstí Českých Budějovic, tentokrát odjíždíme přímo od hotelu Saturn v Křišťanovicích. Vstáváme do zamlženého rána 5. 10. 2007 a nemusíme tolik spěchat. Je docela chladno. Dnes pojedu opět první a tak na bundu soukám žlutou reflexní vestu, ostatní „zastavovači“ oblékají oranžové. Přijíždí ještě několik dalších motorkářů, ale moc toho letos není. :o( Jedeme přes Zbytiny, Ktiš, Lhenice do Netolic. Zde u benzínky tankujem. Dále vedu kolonu přes Dívčice do Týna nad Vltavou, Bernartice, Milevsko. Tam si dáváme oběd, tentokrát máme rozchod asi na hodinku, a tak se utváří malé skupinky a jdeme otestovat místní restaurace. Na parkovišti nám pak Merlin ukazuje jak umí zvednout ležící Afriku. Dále jedeme přes Milovice, Blatnou a Strakonice, kde zastavujeme u benzínky…Alex si ztěžuje, že jedu moc pomalu a já se tak snažím, aby držela kolona pohromadě. :o(( Zpět do Křišťanovic pokračujeme přes Volyni, Husinec a Prachatice. Vítá nás zde Karl s Ninou a se svým novým krásným přírůstkem do rodiny. Celý den bylo zataženo / zamlženo a docela zima. Na parkovišti přijímám od Boše pochvalu před nastoupenou jednotkou za vedení kolony. Myslím, že byla i vloni. ;o))) Pak probíhá focení „pomerančů“ – všech v oranžových vestách a mě ve žluté. Musím žalovat na Barču – chtěla mě kopnout, potvora jedna!

[Not a valid template]

Jdeme se zkulturnit – nejdřív na pokoj a pak do hospody. Přijíždí další motorkáři, hodně i auty, spousta těch, kteří s námi nebyli na vyjížďce. Spousta známých tváří. Rozdávám křišťanovická trička, tentokrát modrá. Pak už probíhá tradiční moto večírek. Opět moudře hovoříme o motorkách a životě.

[Not a valid template]

Ráno po snídani se postupně se všemi loučíme a společně s Haberáky se přes Lipno vracíme zpět, ke svým všedním povinnostem, ale bohatší o společné chvíle s přáteli, s myšlenkou zda se uvidíme zase příští rok?

[Not a valid template]