A jak už to tak v zimě bývá, motorkáři nedorazili do Habří na Vánoční motobesídku 10.12.2010 na motorkách, ale v autech. Tentokrát se jim to hodilo, neboť úkol zněl jasně: ,,Doražte s vlastnoručně vyrobenými klobouky, s motorkářskou tématikou. Kladný vztah k MzH čišící z vašeho výtvoru bude plusově obodován.“ A dalo se předpokládat, že výtvory to budou zajímavé. A blbě by se s nimi na motorce jelo. Předpokládalo se dobře, výtvory zajímavé byly. Pár jedinců se na dané téma vykašlalo, ale ve výsledku to ani moc nevadilo. Někteří to dokázali řádně okecat. Icing chvilku váhal, kterak zdůvodní šatník dámského prádla na hlavě. Ustál to. Prý jde o získané skalpy motorkářek. Takže téma dodržel. Sice jsme nepochopili, jak vyjadřuje kladný vztah k MzH, ale to jsme si raději vysvětlovat nenechali. Luffa se Zboudem by na mašinách klidně dorazit mohli, přijeli s vytuněnými přilbami. MaRRio, s malým, nenápadným kloboučkem koukal ze své výšky dolů na Siskinku s kloboukem obřím a pravil, že kdo nenarostl, nějak to dohnat musí. Když už jsme viděli vše, měli rozdané hlasovací lístky, tak nám hlavu zamotal pozdě příchozí Wéna. Vešel, rozhlédl se, přešel ke kapele, vzal od luffy mikrofón a vysvětlil nám, že to co má na hlavě je 100procentně recyklovatelné. Úspěch a potlesk měl úžasný.

Při vyhlašování výsledků se rozhodně nekonalo žádné překvapení. Z hostů jednoznačně zvítězilo duo R+R. Romča s Radkem si dali, jako pokaždé, velkou práci s přípravou. Vytvořili luxusní dvojklobouk. Romča zářila. Poprvé u nás vyhráli! Trošku jsem se divila, jejich příspěvky mají vždy pěkně ostrou šťávu.

Vítězem za Haberáky se stal hodně zaslouženě Dan. Jeho klobouk měl vše, co má správný motohaberácký klobouk mít. Ceduli Habří, motorku, motorkáře ( no, tak nějak to vypadalo jako chcíplý cyklista a Karolka mu prý svého Kena vůbec půjčit nechtěla) a hlavně ovečky! S ovečkami těžce zabodoval! Habří se pomalu mění v pasteveckou obec a Geofrey si toho všiml.

Tedy pro mne byl jasným vítězem Muf se svým jedlým kloboukem na hlavě. Těsnění z pendreků mě vážně oslovilo a postupně jsem mu klobouk likvidovala.

Dál se prostě jen bavilo. Ti rozumní tančili a zpívali s Divou Bárou. Né všichni jsou rozumní. Kačka učila siskina na dvoře jezdit na snowboardu. Jako zázrakem nedošlo ke ztrátám na životech ani na zdraví.

A to by bylo vše……kdyby uměli všichni číst pozvánky. Najdou se tací, kterým dělá problém orientace v kalendáři, a tak Horneťák s Bagyšem dorazili o den později. A jak se jim líbilo se zeptejte jich. Máme zakázáno zveřejňovat tančící videa 🙂 .

[Not a valid template]

 

Díky všem za účast a za ochotu nás bavit 🙂

 

Barča